Slideshow Plugin - en to nl_NL translation catalogue (150 entries)

en: General Settings
nl_NL: Algemene Instellingen

en: New
nl_NL: Nieuw

en: Are you sure you want to delete this custom style?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze aangepaste stijl wilt verwijderen?

en: Light
nl_NL: Licht

en: Dark
nl_NL: Donker

en: Untitled
nl_NL: Naamloos

en: Yes
nl_NL: Ja

en: No
nl_NL: Nee

en: The style used for this slideshow
nl_NL: De stijl te gebruiken voor deze slideshow

en: Custom
nl_NL: Aangepast

en: Custom style editor
nl_NL: Aangepaste stijl bewerker

en: Animation used for transition between slides
nl_NL: Animatie tussen het wisselen van de slides

en: Animation
nl_NL: Animatie

en: Number of seconds the slide takes to slide in
nl_NL: Aantal seconden dat de animatie van het inschuiven van de volgende slide duurt

en: Number of seconds the description takes to slide in
nl_NL: Aantal seconden dat het inschuiven van de beschrijving duurt

en: Seconds between changing slides
nl_NL: Seconden tussen het wisselen van de slides

en: Number of slides to fit into one slide
nl_NL: Aantal slides om in een slide te plaatsen

en: Display
nl_NL: Weergave

en: Width of the slideshow, set to parent&#39;s width on 0
nl_NL: Breedte van de slideshow, past zich aan op bovenliggende element wanneer 0

en: Height of the slideshow
nl_NL: Hoogte van de slideshow

en: Height of the description boxes
nl_NL: Hoogte van de beschrijvingen

en: Fit image into slide (stretching it)
nl_NL: Pas afbeelding in de slideshow (oprekken)

en: Show title and description
nl_NL: Toon titel en beschrijving

en: Hide description box, it will pop up when a mouse hovers over the slide
nl_NL: Verberg beschrijving, toon deze alleen wanneer de muisaanwijzer boven de slide is

en: Automatically slide to the next slide
nl_NL: Automatisch naar de volgende slide gaan

en: Control
nl_NL: Controle

en: Return to the beginning of the slideshow after last slide
nl_NL: Keer terug naar het begin van de slideshow na de laatste slide.

en: Activate buttons (so the user can scroll through the slides)
nl_NL: Knoppen activeren (zodat de gebruiker door de slides kan scrollen)

en: Show control panel (play and pause button)
nl_NL: Toon controlepaneel (speel en pause knop)

en: Add New Slideshow
nl_NL: Nieuwe Slideshow Toevoegen

en: Edit slideshow
nl_NL: Slideshow bewerken

en: New slideshow
nl_NL: Nieuwe slideshow

en: View slideshow
nl_NL: Slideshow bekijken

en: Search slideshows
nl_NL: Slideshows zoeken

en: No slideshows found
nl_NL: Geen slideshows gevonden

en: Information
nl_NL: Informatie

en: Slides List
nl_NL: Slides Lijst

en: Slideshow Style
nl_NL: Slideshow Stijl

en: Slideshow Settings
nl_NL: Slideshow Instellingen

en: Slideshow created
nl_NL: Slideshow aangemaakt

en: Slideshow updated
nl_NL: Slideshow bijgewerkt

en: Insert
nl_NL: Invoegen

en: Open all
nl_NL: Open alle

en: Close all
nl_NL: Sluit alle

en: Add slides to this slideshow by using one of the buttons above.
nl_NL: Voeg slides toe doormiddel van de bovenstaande knoppen.

en: Duplicate
nl_NL: Dupliceer

en: Copy
nl_NL: Kopie

en: No slideshow selected.
nl_NL: Geen slideshow geselecteerd.

en: More results loaded
nl_NL: Extra resultaten geladen

en: Load more results
nl_NL: Meer resultaten laden

en: No images were found, click here to upload some.
nl_NL: Geen afbeeldingen gevonden, klik hier om afbeeldingen te uploaden.

en: Are you sure you want to delete this slide?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze slide wilt verwijderen?

en: Insert image slide
nl_NL: Afbeeldingsslide invoegen

en: Maximum width. When maximum width is 0, maximum width is ignored
nl_NL: Maximum breedte. Wanneer maximum breedte 0 is, zal deze worden genegeerd

en: http://en.wikipedia.org/wiki/Aspect_ratio_(image)
nl_NL: http://nl.wikipedia.org/wiki/Beeldverhouding

en: More info
nl_NL: Meer informatie

en: Proportional relationship%s between slideshow's width and height (width:height)
nl_NL: Proportionele verhouding%s tussen de slideshow's breedte en hoogte (breedte:hoogte)

en: Slideshow's height
nl_NL: Slideshow's hoogte

en: Image behaviour
nl_NL: Gedrag van afbeeldingen

en: Shrink slideshow's height when width shrinks
nl_NL: Maak de slideshow's hoogte kleiner wanneer de breedte kleiner wordt

en: Enable responsiveness (Shrink slideshow's width when page's width shrinks)
nl_NL: Gebruik responsiviteit (Maak slideshow smaller wanneer de pagina smaller wordt)

en: Hide description box, pop up when mouse hovers over
nl_NL: Verbeg beschrijving, toon deze alleen wanneer de muisaanwijzer boven de slideshow is

en: Pause slideshow when mouse hovers over
nl_NL: Pauzeer slideshow wanneer de muisaanwijzer boven de slideshow is

en: Activate navigation buttons
nl_NL: Toon navigatie knoppen

en: Hide navigation buttons, show when mouse hovers over
nl_NL: Verberg navigatieknoppen, toon deze aleen wanneer de muisaanwijzer boven de slideshow is

en: Activate pagination
nl_NL: Toon paginering

en: Hide pagination, show when mouse hovers over
nl_NL: Verberg paginering, toon deze alleen wanneer de muisaanwijzer boven de slideshow is

en: Activate control panel (play and pause button)
nl_NL: Toon controlepaneel (speel en pause knop)

en: Hide control panel, show when mouse hovers over
nl_NL: Verberg controlepaneel, toon deze alleen wanneer de muisaanwijzer boven de slideshow is

en: Wait until the next slide has loaded before showing it
nl_NL: Wacht tot de volgende slide is geladen, voor het tonen ervan

en: Show a loading icon until the first slide appears
nl_NL: Toon een icoon dat aanduidt dat de slideshow bezig is met laden, voordat de eerste slide wordt getoond

en: Randomize slides
nl_NL: Toon slides in willekeurige volgorde

en: Avoid content filter (disable if '%s' is shown)
nl_NL: Content filter omzeilen (uitschakelen als '%s' wordt getoond)

en: Slide Left
nl_NL: Schuif Links

en: Slide Right
nl_NL: Schuif Rechts

en: Slide Up
nl_NL: Schuif Omhoog

en: Slide Down
nl_NL: Schuif Omlaag

en: Direct Fade
nl_NL: Rechtstreekse Fade

en: Random Animation
nl_NL: Willekeurige Animatie

en: Natural and centered
nl_NL: Natuurlijk en gecentreerd

en: Crop to fit
nl_NL: Passend maken door bijknippen

en: Stretch to fit
nl_NL: Passend maken door oprekken

en: Miscellaneous
nl_NL: Overige

en: Enables you to show your slideshows in the widget area of your website.
nl_NL: Maakt het mogelijk je slideshows te bijken in het widget gebied van je website.

en: Play
nl_NL: Afspelen

en: Pause
nl_NL: Pauzeren

en: Previous
nl_NL: Vorige

en: Next
nl_NL: Volgende

en: Go to slide
nl_NL: Ga naar slide

en: Default stylesheets
nl_NL: Standaard stijlen

en: Create a new custom style from this style
nl_NL: Maak een nieuwe aangepaste stijl uit deze stijl

en: Customize
nl_NL: Aanpassen

en: Custom stylesheets
nl_NL: Aangepaste stijl

en: Edit this style
nl_NL: Bewerk deze stijl

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Delete this style
nl_NL: Verwijder stijl

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Click 'Customize' to create a new custom stylesheet.
nl_NL: Klik op 'Aanpassen' om een nieuwe aangepaste stijl te maken.

en: Select a stylesheet to start customizing it.
nl_NL: Kies een stijl om deze aan te passen.

en: Title
nl_NL: Titel

en: Style
nl_NL: Stijl

en: Note
nl_NL: Opgelet

en: The settings set on this page apply only to newly created slideshows and therefore do not alter any existing ones. To adapt a slideshow's settings, %sclick here.%s
nl_NL: De instellingen op deze pagina zijn alleen van toepassing op slideshows die nieuw worden aangemaakt en niet op de slideshows die reeds bestaan. Om een slideshow's instellingen te wijzigen, %sklik hier.%s

en: Default Slideshow Settings
nl_NL: Standaard Slideshow Instellingen

en: settings
nl_NL: instellingen

en: Default Slideshow Stylesheet
nl_NL: Standaard Slideshow Stijl

en: Add slideshows
nl_NL: Slideshows toevoegen

en: Edit slideshows
nl_NL: Slideshows bewerken

en: Delete slideshows
nl_NL: Slideshows verwijderen

en: User Capabilities
nl_NL: Gebruikersrechten

en: Select the user roles that will able to perform certain actions.
nl_NL: Kies de gebruikersrol waaraan je bepaalde rechten wilt verlenen.

en: Untitled role
nl_NL: Naamloze gebruikersfunctie

en: Settings
nl_NL: instellingen

en: Stylesheet location
nl_NL: Stylesheet locatie

en: top
nl_NL: boven

en: bottom
nl_NL: onder

en: Custom Styles
nl_NL: Aangepaste Stijlen

en: To use this slideshow in your website either add this piece of shortcode to your posts or pages
nl_NL: Om deze slideshow op je website te gebruiken voeg je of dit stukje shortcode aan je pagina of post toe

en: Or add this piece of code to where ever in your website you want to place the slideshow
nl_NL: Of je voegt dit stuk code toe aan je broncode op de plaats waar je wilt dat de slideshow te zien is

en: Or go to the %swidgets page%s and show the slideshow as a widget.
nl_NL: Ook kan je naar de %swidget pagina%s toegaan, om de slideshow te tonen als widget.

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Text slide
nl_NL: Tekst slide

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Background color
nl_NL: Achtergrond kleur

en: Same window
nl_NL: Zelfde scherm

en: New window
nl_NL: Nieuw scherm

en: Image slide
nl_NL: Afbeeldingsslide

en: An error occurred while loading this slide, and it will not be present in the slideshow
nl_NL: Een fout is ontstaan tijdens het laden van deze slide, de slide zal niet te bekijken zijn in je slideshow

en: Delete slide
nl_NL: Verwijder slide

en: Custom styles can be created and customized %shere%s.
nl_NL: Aangepaste stijlen kunnen %shier%s worden aangemaakt en aangepast.

en: Help to keep this plugin free!
nl_NL: Help mee om deze plugin gratis te houden!

en: In order to keep you provided with the newest features, updates and bug fixes, a lot of motivation is required. Therefore I'm kindly asking you to consider making a small donation to the plugin or rating it as 5-stars on Wordpress.org. Thank you in advance!
nl_NL: Om je te kunnen voorzien van de nieuwste functionaliteiten, updates en foutoplossingen, is een hoop motivatie nodig. Ik zou je daarom willen vragen een kleine donatie aan deze plugin te willen overwegen, of de plugin een goede beoordeling te geven op WordPress.org. Alvast bedankt!

en: Rate on Wordpress.org
nl_NL: Geef een waardering op Wordpress.org

en: Frequently Asked Questions (FAQ)
nl_NL: Veelgestelde Vragen (FAQ)

en: Insert a Slideshow
nl_NL: Slideshow invoegen

en: Insert Slideshow
nl_NL: Slideshow invoegen

en: Select a slideshow
nl_NL: Selecteer een slideshow

en: Untitled slideshow
nl_NL: Naamloze slideshow

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: It seems you haven't created any slideshows yet. %sYou can create a slideshow here!%s
nl_NL: Het ziet er naar uit dat je nog geen slideshows hebt gemaakt. %sHier kan je een slideshow maken!%s

en: Search
nl_NL: Zoek

en: Search images by title or ID
nl_NL: Zoek afbeeldingen op titel of ID

en: Click to toggle
nl_NL: Klik om te wisselen

en: Don't let search engines follow link
nl_NL: Laat zoekmachines deze link niet volgen

en: Alternative text
nl_NL: Alterntieve tekst

en: Text color
nl_NL: Tekst kleur

en: (Leave empty for a transparent background)
nl_NL: (Laat leeg voor een transparante achtergrond)

en: Show related videos
nl_NL: Toon gerelateerde videos

en: Upload/Manage Images
nl_NL: Upload/Beheer Afbeeldingen

en: Random Slideshow
nl_NL: Willekeurige Slideshow
