WPCargo Frontend Manager - en to he_IL translation catalogue (468 entries)

en: WPCargo Dashboard
he_IL: לוח מחוונים WPCargo

en: No order has been made.
he_IL: לא נעשתה שום הזמנה.

en: You have been successfully registered.
he_IL: נרשמת בהצלחה.

en: Something went wrong in your registration. Please reload and try again
he_IL: משהו השתבש ברישום שלך. נא טען מחדש ונסה שוב

en: You do not have permissions to view this data.
he_IL: אין לך הרשאות לתצוגת נתונים אלה.

en: -- Select One --
he_IL: --בחר אחד--

en: Add Images / Upload Files
he_IL: הוספת תמונות / העלאת קבצים

en: Email
he_IL: אימייל

en: Are you sure you want to delete this selected Shipment?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק משלוח נבחר זה?

en: No shipment selected, Please select atleast one Shipment.
he_IL: לא נבחר משלוח, נא בחר לפחות משלוח אחד.

en: Something went wrong while processing your request, please reload and try again.
he_IL: משהו השתבש בעת עיבוד הבקשה שלך, נא טען מחדש ונסה שוב.

en: Please enter more characters
he_IL: נא הזן תווים נוספים

en: Please delete some character
he_IL: נא מחק תו כלשהו

en: Error loading results
he_IL: שגיאה בטעינת תוצאות

en: Loading more results
he_IL: טוען תוצאות נוספות

en: No results found
he_IL: לא נמצאו תוצאות

en: Searching...
he_IL: מחפש...

en: Incorrect Email Format.
he_IL: תבנית דואר אלקטרוני שגויה.

en: Email already Exist.
he_IL: דואר אלקטרוני כבר קיים.

en: Password NOT matched.
he_IL: הסיסמה אינה תואמת.

en: Password must at least 6 Characters.
he_IL: הסיסמה חייבת לפחות 6 תווים.

en: Username
he_IL: שם משתמש

en: Password
he_IL: סיסמה

en: Download
he_IL: הורדה

en: Are you sure you want to delete section?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק מקטע?

en: No shipment has been updated
he_IL: לא עודכן משלוח

en: Selected Shipements has been updated
he_IL: משלוחים נבחרים עודכנו

en: Select an option
he_IL: בחר אפשרות

en: Something went wrong during process, Please try again.
he_IL: משהו השתבש במהלך התהליך, נא נסה שוב.

en: Shipment
he_IL: משלוח

en: successfully deleted.
he_IL: נמחק בהצלחה.

en: This is an existing shipment number.
he_IL: זהו מספר משלוח קיים.

en: Afghanistan
he_IL: אפגניסטן

en: &#197;land Islands
he_IL: איי שטלנד

en: Albania
he_IL: אלבניה

en: Algeria
he_IL: אלג'יריה

en: American Samoa
he_IL: סמואה האמריקנית

en: Andorra
he_IL: אנדורה

en: Angola
he_IL: אנגולה

en: Anguilla
he_IL: אנגווילה

en: Antarctica
he_IL: אנטארקטיקה

en: Antigua and Barbuda
he_IL: אנטיגואה וברבודה

en: Argentina
he_IL: ארגנטינה

en: Armenia
he_IL: ארמניה

en: Aruba
he_IL: ארובה

en: Australia
he_IL: אוסטרליה

en: Austria
he_IL: אוסטריה

en: Azerbaijan
he_IL: Azerbeycan

en: Bahamas
he_IL: איי בהאמה

en: Bahrain
he_IL: בחריין

en: Bangladesh
he_IL: בנגלדש

en: Barbados
he_IL: ברבדוס

en: Belarus
he_IL: בלארוס

en: Belgium
he_IL: בלגיה

en: Belau
he_IL: באילו

en: Belize
he_IL: בליז

en: Benin
he_IL: בנין

en: Bermuda
he_IL: ברמודה

en: Bhutan
he_IL: בהוטאן

en: Bolivia
he_IL: בוליביה

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
he_IL: בונייר, סנט אוסטטיוס וסאבה

en: Bosnia and Herzegovina
he_IL: בוסניה והרצגובינה

en: Botswana
he_IL: בוטסואנה

en: Bouvet Island
he_IL: איי בובה

en: Brazil
he_IL: ברזיל

en: British Indian Ocean Territory
he_IL: הטריטוריה הבריטית באוקיינוס ההודי

en: British Virgin Islands
he_IL: איי הבתולה הבריטיים

en: Brunei
he_IL: ברוניי

en: Bulgaria
he_IL: בולגריה

en: Burkina Faso
he_IL: בורקינה פאסו

en: Burundi
he_IL: בורונדי

en: Cambodia
he_IL: קמבודיה

en: Cameroon
he_IL: קמרון

en: Canada
he_IL: קנדה

en: Cape Verde
he_IL: קייפ ורדה

en: Cayman Islands
he_IL: איי קיימן

en: Central African Republic
he_IL: הרפובליקה המרכז אפריקאית

en: Chad
he_IL: צ'אד

en: Chile
he_IL: צ'ילה

en: China
he_IL: סין

en: Christmas Island
he_IL: איי חג המולד

en: Cocos (Keeling) Islands
he_IL: איי קוקוס (קילינג)

en: Colombia
he_IL: קולומביה

en: Comoros
he_IL: קומורוס

en: Congo (Brazzaville)
he_IL: קונגו (ברזוויל)

en: Congo (Kinshasa)
he_IL: קונגו (קינשאסה)

en: Cook Islands
he_IL: איי קוק

en: Costa Rica
he_IL: קוסטה ריקה

en: Croatia
he_IL: קרואטיה

en: Cuba
he_IL: קובה

en: Cura&ccedil;ao
he_IL: קורקאו

en: Cyprus
he_IL: קפריסין

en: Czech Republic
he_IL: הרפובליקה הצ'כית

en: Denmark
he_IL: דנמרק

en: Djibouti
he_IL: ג'יבוטי

en: Dominica
he_IL: דומיניקה

en: Dominican Republic
he_IL: הרפובליקה הדומיניקנית

en: Ecuador
he_IL: אקואדור

en: Egypt
he_IL: Mısır

en: Equatorial Guinea
he_IL: גינאה המשוונית

en: Eritrea
he_IL: אריתריאה

en: Estonia
he_IL: אסטוניה

en: Ethiopia
he_IL: אתיופיה

en: Falkland Islands
he_IL: איי פוקלנד

en: Faroe Islands
he_IL: איי פארו

en: Fiji
he_IL: פיג'י

en: Finland
he_IL: פינלנד

en: France
he_IL: צרפת

en: French Guiana
he_IL: גיאנה הצרפתית

en: French Polynesia
he_IL: פולינזיה הצרפתית

en: French Southern Territories
he_IL: הטריטוריות הדרומיות של צרפת

en: Gabon
he_IL: גבון

en: Gambia
he_IL: גמביה

en: Georgia
he_IL: גיאורגיה

en: Germany
he_IL: גרמניה

en: Ghana
he_IL: גאנה

en: Gibraltar
he_IL: גיברלטר

en: Greece
he_IL: יוון

en: Greenland
he_IL: גרינלנד

en: Grenada
he_IL: גרנדה

en: Guadeloupe
he_IL: גוואדלופ

en: Guam
he_IL: גואם

en: Guatemala
he_IL: גואטמלה

en: Guernsey
he_IL: גרנזי

en: Guinea
he_IL: גינאה

en: Guinea-Bissau
he_IL: גינאה - ביסאו

en: Guyana
he_IL: גיאנה

en: Haiti
he_IL: האיטי

en: Heard Island and McDonald Islands
he_IL: איי הארד ומקדונלד

en: Honduras
he_IL: הונדורס

en: Hong Kong
he_IL: הונג קונג

en: Hungary
he_IL: הונגריה

en: Iceland
he_IL: İzlanda

en: India
he_IL: הודו

en: Indonesia
he_IL: אינדונזיה

en: Iran
he_IL: איראן

en: Iraq
he_IL: עיראק

en: Ireland
he_IL: אירלנד

en: Isle of Man
he_IL: איי מאן

en: Israel
he_IL: ישראל

en: Italy
he_IL: איטליה

en: Ivory Coast
he_IL: חוף השנהב

en: Jamaica
he_IL: ג'מייקה

en: Japan
he_IL: יפן

en: Jersey
he_IL: ג'רזי

en: Jordan
he_IL: ירדן

en: Kazakhstan
he_IL: קזחסטן

en: Kenya
he_IL: קניה

en: Kiribati
he_IL: קיריבאטי

en: Kuwait
he_IL: כווית

en: Kyrgyzstan
he_IL: קירגיזסטן

en: Laos
he_IL: לאוס

en: Latvia
he_IL: לטביה

en: Lebanon
he_IL: לבנון

en: Lesotho
he_IL: לסוטו

en: Liberia
he_IL: ליבריה

en: Libya
he_IL: לוב

en: Liechtenstein
he_IL: ליכטנשטיין

en: Lithuania
he_IL: ליטואניה

en: Luxembourg
he_IL: Lüksemburg

en: Macao S.A.R., China
he_IL: מקאו, אזור מנהלי מיוחד, סין

en: Macedonia
he_IL: מקדוניה

en: Madagascar
he_IL: מדגסקר

en: Malaysia
he_IL: מלזיה

en: Maldives
he_IL: האיים המלדיביים

en: Mali
he_IL: מאלי

en: Marshall Islands
he_IL: איי מרשאל

en: Martinique
he_IL: מרטיניק

en: Mauritania
he_IL: מאוריטניה

en: Mauritius
he_IL: מאוריציוס

en: Mayotte
he_IL: מיוט

en: Mexico
he_IL: מקסיקו

en: Micronesia
he_IL: מיקרונזיה

en: Moldova
he_IL: מולדובה

en: Monaco
he_IL: מונקו

en: Mongolia
he_IL: מונגוליה

en: Montenegro
he_IL: מונטנגרו

en: Montserrat
he_IL: מונטסראט

en: Morocco
he_IL: מרוקו

en: Mozambique
he_IL: מוזמביק

en: Myanmar
he_IL: מיאנמר

en: Namibia
he_IL: נמיביה

en: Nauru
he_IL: נאורו

en: Nepal
he_IL: נפאל

en: Netherlands
he_IL: הולנד

en: New Caledonia
he_IL: קלדוניה החדשה

en: New Zealand
he_IL: ניו זילנד

en: Nicaragua
he_IL: ניקרגואה

en: Niger
he_IL: ניג'ר

en: Nigeria
he_IL: ניגריה

en: Niue
he_IL: ניואה

en: Norfolk Island
he_IL: האי נורפוק

en: Northern Mariana Islands
he_IL: איי מריאנה הצפוניים

en: North Korea
he_IL: צפון קוריאה

en: Norway
he_IL: נורבגיה

en: Oman
he_IL: אומן

en: Pakistan
he_IL: פקיסטן

en: Palestinian Territory
he_IL: הרשות הפלשטחית

en: Panama
he_IL: פנמה

en: Papua New Guinea
he_IL: גינאה החדשה (פאפואה)

en: Paraguay
he_IL: פרגוואי

en: Peru
he_IL: פרו

en: Philippines
he_IL: הפיליפינים

en: Pitcairn
he_IL: פיטקרן

en: Poland
he_IL: פולין

en: Portugal
he_IL: פורטוגל

en: Puerto Rico
he_IL: פורטו ריקו

en: Qatar
he_IL: קטאר

en: Reunion
he_IL: איחוד

en: Romania
he_IL: רומניה

en: Russia
he_IL: רוסיה

en: Rwanda
he_IL: רואנדה

en: Saint Barth&eacute;lemy
he_IL: סנט ברתלמי

en: Saint Helena
he_IL: סנט הלנה

en: Saint Kitts and Nevis
he_IL: סיינט קיטס ונביס

en: Saint Lucia
he_IL: סיינט לוסיה

en: Saint Martin (French part)
he_IL: סנט מרטין (החלק הצרפתי)

en: Saint Martin (Dutch part)
he_IL: סנט מרטין (חלק הולנדי)

en: Saint Pierre and Miquelon
he_IL: סנט פייר ומיקלון

en: Saint Vincent and the Grenadines
he_IL: סיינט וינסנט והגרנדינים

en: San Marino
he_IL: סן מרינו

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
he_IL: סאו טומה ופרינסיפה

en: Saudi Arabia
he_IL: ערב הסעודית

en: Senegal
he_IL: סנגל

en: Serbia
he_IL: סרביה

en: Seychelles
he_IL: איי סיישל

en: Singapore
he_IL: סינגפור

en: Slovakia
he_IL: סלובאקיה

en: Slovenia
he_IL: סלובניה

en: Solomon Islands
he_IL: איי שלמה

en: Somalia
he_IL: סומאליה

en: South Africa
he_IL: דרום אפריקה

en: South Georgia/Sandwich Islands
he_IL: ג'ורג'יה הדרומית/איים סנדוויץ'

en: South Korea
he_IL: קוריאה דרומית

en: South Sudan
he_IL: דרום סודאן

en: Spain
he_IL: ספרד

en: Sri Lanka
he_IL: סרי לנקה

en: Sudan
he_IL: סודאן

en: Suriname
he_IL: סורינאם

en: Svalbard and Jan Mayen
he_IL: איי סבלברד ויאן מאיין

en: Swaziland
he_IL: סווזילנד

en: Sweden
he_IL: שוודיה

en: Switzerland
he_IL: שוויץ

en: Syria
he_IL: סוריה

en: Taiwan
he_IL: טאיוואן

en: Tajikistan
he_IL: טג'יקיסטאן

en: Tanzania
he_IL: טנזניה

en: Thailand
he_IL: תאילנד

en: Timor-Leste
he_IL: טימור-לסטה

en: Togo
he_IL: טוגו

en: Tokelau
he_IL: טוקלאו

en: Tonga
he_IL: טונגה

en: Trinidad and Tobago
he_IL: טרינידד וטובגו

en: Tunisia
he_IL: טוניס

en: Turkey
he_IL: טורקיה

en: Turkmenistan
he_IL: טורקמניסטן

en: Turks and Caicos Islands
he_IL: איי טורקיה וקייקוס

en: Tuvalu
he_IL: טובאלו

en: Uganda
he_IL: אוגנדה

en: Ukraine
he_IL: אוקראינה

en: United Arab Emirates
he_IL: איחוד האמירויות

en: United Kingdom (UK)
he_IL: אנגליה (UK)

en: United States (US)
he_IL: ארה&quot;ב

en: United States (US) Minor Outlying Islands
he_IL: האיים החיצוניים של ארצות הברית (ארה"ב)

en: United States (US) Virgin Islands
he_IL: איי הבתולה (ארה"ב)

en: Uruguay
he_IL: אורוגוואי

en: Uzbekistan
he_IL: אוזבקיסטן

en: Vanuatu
he_IL: ונואטו

en: Vatican
he_IL: הוותיקן

en: Venezuela
he_IL: ונצואלה

en: Vietnam
he_IL: ויאטנם

en: Wallis and Futuna
he_IL: איי ווליס ופוטונה

en: Western Sahara
he_IL: סהרה המערבית

en: Samoa
he_IL: סמואה

en: Yemen
he_IL: תימן

en: Zambia
he_IL: זמביה

en: Zimbabwe
he_IL: זימבבואה

en: Invoice
he_IL: חשבונית

en: Label
he_IL: תווית

en: Waybill
he_IL: שטר

en: Shipper Information
he_IL: מידע אודות השולח

en: Receiver Information
he_IL: מידע אודות המקלט

en: Shipment Information
he_IL: מידע למשלוח

en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: Shipment
he_IL: משלוח

en:  has been successfully saved.
he_IL:  נשמר בהצלחה.

en: Something went wrong saving your shipment. Please reload and try again
he_IL: משהו השתבש כשהצלת את המשלוח שלך. נא טען מחדש ונסה שוב

en: Shipper Name
he_IL: שם השולח

en: Receiver Name
he_IL: שם מקלט

en: Previous
he_IL: הקודם

en: Next
he_IL: הבא

en: Shipment Pagination
he_IL: ת-ת-דמיון במשלוח

en: First
he_IL: ראשון

en: previous
he_IL: הקודם

en: next
he_IL: הבא

en: Last
he_IL: אחרון

en: First Name
he_IL: שם פרטי

en: Last Name
he_IL: שם משפחה

en: Phone
he_IL: טלפון

en: Company
he_IL: חברה

en: Address line 1
he_IL: כתובת רחוב

en: Address line 2
he_IL: כתובת 2

en: City
he_IL: עיר

en: Postcode / ZIP
he_IL: מיקוד

en: Country
he_IL: מדינה

en: State / County
he_IL: מדינה / ארץ

en: Orders
he_IL: הזמנות

en: Profile
he_IL: פרופיל

en: Shipments
he_IL: שלוחים

en: Please activate your license key for WPCargo Frontend Manager
he_IL: נא הפעל את מפתח הרשיון עבור מנהל החזית של WPCargo

en: This plugin requires <a href="http://wpcargo.com/" target="_blank">WPTaskForce License Helper</a> plugin to be active!
he_IL: תוסף זה דורש <a href="http://wpcargo.com/" target="_blank">WPTaskForce תוסף עוזר</a> רישיון להיות פעיל!

en: This plugin requires <a href="https://wordpress.org/plugins/wpcargo/" target="_blank">WPCargo</a> plugin to be active!
he_IL: תוסף זה דורש <a href="https://wordpress.org/plugins/wpcargo/" target="_blank">תוסף WPCargo</a> להיות פעיל!

en: This plugin requires <strong>WPCargo Custom Field Add-ons</strong> plugin to be active!
he_IL: תוסף זה דורש <strong>WPCargo מותאם אישית שדה תוספות תוסף</strong> להיות פעיל!

en: Cheating, uh?
he_IL: רמאות, אה?

en: Frontend Dashboard Settings
he_IL: הגדרות לוח בקרה קדמי

en: Frontend Dashboard
he_IL: לוח מחוונים של חזית

en: WPCargo Dashboard Sidebar Menu
he_IL: תפריט לוח מחוונים WPCargo - תפריט צד

en: WPCargo Dashboard Top Menu
he_IL: תפריט עליון של לוח מחוונים WPCargo

en: Dashboard
he_IL: לוח בקרה

en: Shipment Type
he_IL: סוג משלוח

en: Shipment Number
he_IL: מספר משלוח

en: Bulk Assign
he_IL: הקצאה בצובר

en: Print Selected Waybills
he_IL: הדפס שיש"ב שנבחרו

en: BOL
he_IL: בול

en: Not a member?
he_IL: לא רשום?

en: Registration
he_IL: רישום

en: Register
he_IL: הירשם

en: Client
he_IL: לקוח

en: Employee
he_IL: עובד

en: Agent
he_IL: סוכן

en: Update
he_IL: עדכון

en: From:
he_IL: מאת:

en: Hi there,
he_IL: שלום,

en: Welcome to %s! Here's how to log in:
he_IL: ברוכים הבאים ל %s! נא להיכנס:

en: Username: %s
he_IL: שם משתמש: %s

en: Email: %s
he_IL: אימייל: %s

en: Password: The one you entered in the registration form. (For security reason, we save encripted password)
he_IL: סיסמה: זו שהזנת בטופס הרישום. (מסיבות אבטחה, אנו שומרים סיסמה מקודשת)

en: If you have any problems, please contact me at %s.
he_IL: אם יש לך בעיות, אנא צור איתי קשר %s.

en: Thank you for trusting us!
he_IL: תודה שבטחת בנו!

en: Hi Admin,
he_IL: שלום אדמין

en: New user registration on your site %s:
he_IL: רישום משתמש חדש באתר שלך %s:

en: Print
he_IL: הדפסה

en: From:
he_IL: מאת:

en: To:
he_IL: אל:

en: SHIPPER DETAILS:
he_IL: פרטי השולח:

en: RECEIVER DETAILS:
he_IL: פרטי המקלט:

en: PACKAGE DETAILS:
he_IL: פרטי החבילה:

en: Bill of Lading
he_IL: שטר של לאדינג

en: SHIP FROM
he_IL: ספינה מ

en: SHIP TO
he_IL: שלח אל

en: ADDITIONAL INFORMATION
he_IL: מידע נוסף

en: PACKAGE DETAILS
he_IL: פרטי החבילה:

en: WPCargo Dashboard Attributes
he_IL: תכונות לוח מחוונים WPCargo

en: Menu Icon Class
he_IL: מחלקת סמל תפריט

en: Note: This menu icon will display only in WPCargo Dashboard Template. You can find icons available in
he_IL: הערה: סמל תפריט זה יוצג רק בתבנית לוח המחוונים של WPCargo. ניתן למצוא סמלים זמינים ב-

en: ei. dashboard
he_IL: היי, מה אתה רוצה לעשות? לוח המחוונים

en: Search
he_IL: חיפוש

en: Delete
he_IL: מחק

en: Tracking Number
he_IL: מספר מעקב

en: Status
he_IL: סטטוס

en: View
he_IL: הצג

en: No shipment found!
he_IL: לא נמצא משלוח!

en: Add registration info to address book
he_IL: הוספת פרטי רישום ל פנקס הכתובות

en: Note: This data while add to the address book if plugin is installed.
he_IL: הערה: נתונים אלה בעת הוספה ל פנקס הכתובות אם מותקן תוסף.

en: Select Field
he_IL: בחר שדה

en: Disable Create Order
he_IL: הפוך הזמנה ללא זמינה

en: Note: This will remove the Create Shipment functionality in the front-end dashboard.
he_IL: הערה: פעולה זו תסיר את הפונקציונליות יצירת משלוח בלוח המחוונים הקדמי.

en: Allow Employee Access all Shipment?
he_IL: לאפשר לעובד גישה לכל המשלוח?

en: Note: This will allow wpcargo employee access all the shipment.
he_IL: הערה: פעולה זו תאפשר לעובד Wpcargo גישה לכל המשלוח.

en: Allow Client to Add Shipment?
he_IL: לאפשר ללקוח להוסיף משלוח?

en: Note: This will allow wpcargo client to add shipment in the dashboard page.
he_IL: הערה: פעולה זו תאפשר ללקוח wpcargo להוסיף משלוח בדף לוח המחוונים.

en: Set default shipment status
he_IL: הגדרת מצב משלוח המוגדר כברירת מחדל

en: Select Status
he_IL: בחר יד

en: NO Status found.
he_IL: לא נמצא מצב משלוח.

en: Set Page as Frontend Dashboard admin
he_IL: הגדרת דף כמנהל לוח מחוונים של החזית

en: Select Page
he_IL: בחר עמוד

en: NO pages found.
he_IL: לא נמצאו דפים.

en: Access Frontend Dashboard Roles
he_IL: גישה לתפקידי לוח מחוונים בחזית

en: Note: This options applicable only in front end dashboard.
he_IL: הערה: אפשרויות אלה ישימות רק בלוח מחוונים חזיתי.

en: Update Shipments Roles
he_IL: עדכן תפקידי משלוחים

en: Delete Shipments Roles
he_IL: מחיקת תפקידי משלוחים

en: Enable Chinese Fonts
he_IL: הפיכת גופנים לסינית לזמינים

en: Note: This will add additional font family for simplified chinese fonts. Enable this option only if you use simplified chinese fonts in you site.
he_IL: הערה: אפשרות זו תוסיף משפחת גופנים נוספים עבור גופנים בסינית פשוטה יותר. הפוך אפשרות זו לזמינה רק אם אתה משתמש בגופנים בסינית פשוטה באתר שלך.

en: Enable Print BOL
he_IL: הפוך את ה- BOL של הדפסה לזמין

en: Note: This will add additional print functionality for BOL.
he_IL: הערה: אפשרות זו תוסיף פונקציונליות הדפסה נוספת עבור BOL.

en: Waybill Paper Size
he_IL: גודל נייר של תס"א

en: Select Size
he_IL: בחר גודל

en: A2
he_IL: A

en: Letter
he_IL: אות

en: Legal
he_IL: משפטי

en: Tabloid
he_IL: טבלואיד

en: Executive
he_IL: אקזקיוטיב

en: Folio
he_IL: מהדורת הפוליו

en: Waybill Paper Orientation
he_IL: כיוון נייר של תביל

en: Select Orientation
he_IL: בחר כיוון

en: Landscape
he_IL: אופקי ‪(Landscape)‬

en: Portrait
he_IL: פורטרט

en: Print documents on checkout
he_IL: הדפסת מסמכים בקופה

en: Save Settings
he_IL: שמור שינויים

en: My Account
he_IL: החשבון שלי

en: Close
he_IL: סגור

en: Upload Avatar
he_IL: העלאת אווטאר

en: Save Avatar
he_IL: להציל את אווטר

en: Email:
he_IL: אימייל:

en: Address Information
he_IL: פרטי כתובת

en: Select
he_IL: בחר

en: Add Shipment
he_IL: הוסף משלוחים

en: Assign shipment to
he_IL: הקצה משלוח ל

en: -- Select Client --
he_IL: --בחר לקוח--

en: -- Select Agent --
he_IL: בחר סוכן

en: -- Select Employee --
he_IL: --בחר עובד--

en: Bulk Shipment Update
he_IL: עדכון משלוח בצובר

en: Shipment List
he_IL: רשימת משלוחים

en: Copyright
he_IL: זכויות יוצרים

en: All Status
he_IL: סוג סטטוס

en: All
he_IL: הכל

en: Filter
he_IL: סינון

en: Show entries
he_IL: הצג ערכים

en: entries
he_IL: ערכים

en: %s of 100
he_IL: %s מתוך 100

en: Report for the Month of %s
he_IL: דו"ח לחודש %s

en: History
he_IL: היסטוריה

en: Error
he_IL: שגיאה

en: Please check your Username or Password.
he_IL: נא בדוק את שם המשתמש או הסיסמה שלך.

en: Sign in
he_IL: התחבר

en: Username/E-mail
he_IL: שם משתמש/דואר אלקטרוני

en: Remember me
he_IL: זכור אותי

en: Forgot password?
he_IL: שכחת סיסמא?

en: Login
he_IL: התחבר

en: Packages
he_IL: חבילות

en: Add Package
he_IL: הוסף חבילה

en: Site Logo
he_IL: לוגו האתר

en: Track Shipment
he_IL: מעקב אחר המשלוח

en: Create Shipment
he_IL: צור משלוח

en: My Profile
he_IL: הפרופיל שלי

en: Notifications
he_IL: התראות

en: Logout
he_IL: התנתק

en: Error 404
he_IL: שגיאה 404

en: Shipment not found!
he_IL: המשלוח לא נמצא!

en: Error Found!
he_IL: נמצאה שגיאה!

en: Cannot find WPCargo Custom Field Add-ons plugin activated in your system.
he_IL: אין אפשרות למצוא תוסף הרחבות שדה מותאם אישית WPCargo מופעל במערכת שלך.

en: Please purchase
he_IL: נא לרכוש

en: WPCargo Custom Field Add-ons
he_IL: תוספות שדה מותאמות אישית של WPCargo

en: Order ID
he_IL: מזהה ההזמנה

en: Date
he_IL: תאריך

en: Order Status
he_IL: סטטוס ההזמנה

en: Shipment Status
he_IL: מצב משלוח

en: Amount
he_IL: סכום

en: Orders Account
he_IL: חשבון הזמנות

en: Personal Information
he_IL: מידע אישי

en: Billing Information
he_IL: פרטי חיוב

en: Change Password
he_IL: שנה סיסמה

en: New Password
he_IL: סיסמה חדשה

en: Confirm Password
he_IL: אשר סיסמא

en: Dear
he_IL: שלום

en: You have successfully registered!
he_IL: נרשמת בהצלחה!

en: A new user has registered!
he_IL: משתמש חדש נרשם!

en: Name:
he_IL: שם:

en: Sorry your are not allowed to access this page!
he_IL: מצטערים שאסור לך לגשת לדף זה!

en: Please contact administrator for your permission.
he_IL: נא פנה למנהל המערכת לקבלת רשותך.

en: History Records
he_IL: רשומות היסטוריה

en: No Shipment History Found.
he_IL: לא נמצאו היסטוריית משלוחים.

en: Update Shipment
he_IL: עדכן משלוח

en: Shipper Address
he_IL: כתובת השולח

en: Receiver Address
he_IL: כתובת מגורים של המקבל

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: WPCargo Frontend Manager
he_IL: תוסף זה דורש <strong>WPCargo Frontend Manager תוסף</strong> להיות פעיל!

note: Description of the plugin/theme
en: WPCargo Frontend Manager provides user dashboard in the frontend of your site and mobile responsive ready. Available shortcode [wpcfe_registration]
he_IL: WPCargo Frontend Manager מספק לוח מחוונים למשתמש בחזית האתר שלך ומוכן להגיב לנייד. קוד קצר זמין [wpcfe_registration]

note: Author of the plugin/theme
en: <a href="http://www.wptaskforce.com/">WPTaskForce</a>
he_IL: <a href="http://www.wptaskforce.com/">כוח משימות</a>
